Konečně :)

25. října 2009 v 8:56 | Christyi* |  novinky
Tákže na tomto blogu:

jsem našla návod, jak obejít nahrávání obrázků na blog.cz, když to teďka nejde... Fakt stojí za to si to přečíst, já zkusím jestli to fakt jde a zkusím udělat ten new dess :)

"CČ"

Díky bloggerce jménem Míša*** jsem ne jen já přišel na to, že blog.cz spolupracuje se serverem galerie.cz, která nám kompletně řeší náš problém.

Pokud chcete vlkádat na blog.cz hromadně obrázky. Tak běžte na www.galerie.cz. A teď si asi říkáte: No, jo, ale registrace... to radši vydržím! Houby! Kvůli spolupráci těchto dvou serverů se tam registrovat nemusíte. Stačí, když se tam příhlásite pod nickem, který užívate na blog.cz. V mém případě by to bylo: dark-xoxo. V případě někoho, kdo má blog pod doménou například www.majdy.blog.cz přihlašovací nick na www.galerie.cz bude automaticky "majdy". Chápete princip? Fajn. Heslo je stejné, jako využíváte také na blog.cz. No není to super!!!

A hned vás určitě, jako mě napadne jedna otázka. No, jo, ale k čemu mi je, že si dám na nějakou galerii obrázky sice pod stejným nickem a heslem jako na blog.cz, když ale obrázky na blog.cz mít nebudu, a tam je já právě potřebuji. NE! Zase omyl. Obrázky, které uložíte na blog.cz se automatikcy ukládají i na galerie.cz a nejlepší je, že to funguje i naopak! Takže běžte ukládat a konečně si uživejte obrázků!

P.S.: Obrázky jdou vkládat i dnes (to znamená, že chyba blogu.cz, kde obrázky nejdou nahrát, se nevztahuje na galerie.cz, kde tento princip, který jsme si vysvětlili právě funguje. Takže svůj obrázek na blog.cz dostanete 100%ně!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.